fsdfsd

0554 555 00 76
izmirdronecom@gmail.com

Hakkımızda

İzmir Drone Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon alanlarında müşterilerin beklentilerini karşılayarak kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen İzmir Drone, yerel ve ulusal alanda müşterilerine prodüksiyon hizmetleri vermektedir. İzmir’de video ve fotoğraf hava çekimlerinde, öncü olmaktan gurur duyuyoruz.

Medya sektörde uzun  yıllarını geride bırakan İzmir drone, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, hızlı, ekonomik ve yaratıcı çözüm önerilerini, deneyimli kadrosu ve son teknoloji teknik altyapısı ile geliştirmektedir. Sektöre başladığımız ilk günden bu güne kadar bir çok belgesel, film projesinden, kurumsal tanıtım filmine, TV programlarına ve animasyon çalışmalarına imza atan İzmirDrone.com alışılmış kalıpların dışına çıkmayı ve yeni fikirler üreterek ”ya ilk yada yenilik” anlayışıyla, disiplinli çalışma prensibini kendisine vizyon edinmiştir.

Drone şirketimiz sadece İzmir’de değil, Türkiye’nin bir çok noktasında projelere imza atmış ve hayata geçirmiştir. Çeşitli firmalar ve kurumlardan gelen iş taleplerini de profesyonel bakış açısı ile cevaplamaktadır.

Neden İzmir Drone?

Uzman Pilotlar

Profesyonel dronelerimiz ile havadan 4K video kayıt, canlı yayın ve fotograf çekimi için SHGM kayıtlı dronelerimiz ve uzman pilotlarımızla sizelere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Drone Video Çekimleri

İzmir Drone olarak uzun yıllardır yürüttüğümüz video prodüksiyon deneyimimizle tüm drone çekimleri için hizmetinizdeyiz.

-Firma Havadan Çekimleri
-Havadan organizasyon çekimleri
-Dizi ve sinema filmi havadan çekimi
-Havadan fabrika tanıtım çekimleri
-Havadan belgesel çekimleri

4K Video

4K çözünürlük kalitesi ile tanıtım filmlerinizi, emlak videolarınızı, düğün çekimlerinizi, etkinliklerinizi, İzmir Drone kalitesi ve deneyimi ile gerçekleştiriyoruz.

Drone Fotoğraf Çekimleri

Havadan tüm video ve fotograf çekim talepleriniz için eğitimli pilotlarımız ve Sivil Havacılık kayıtlı cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

-Emlak gayrimenkul havadan çekimleri
-Havadan firmalar için fotoğraf çekimleri
-Havadan düğün çekimleri
-Havadan şehir ve ilçe çekimleri
-Havadan okul ve kolej çekimleri

Profesyonel Kurgu

Kurgunun sadece teknik boyutu değil aynı zamanda temel prensipleri ve sinematografik içerigi konularında eğitimli ve bunu her çalışmada uygulamaya çalışan bir ekibiz.

Drone Tamiri

Dronelerinizi dikkat ve özenle müdahale etmekte ve tamir işlemlerini kısa sürede sonuçlandırarak, herhangi ek sorunda da sizleri bilgilendirelecektir.

-%100 Orjinal ürün garantisi
-%100 Teknik bigi ve deneyim
-%100 Müşteri memnuniyeti
-150 TL üzeri kargo bedava
-Kapıda ödeme

.
.
.
.
Konuşmaya Başla
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?